O mnie            Oferta           Sprzęt            Galeria zdjęć            Opinie            Ciekawe linki            KONTAKT 

wesele
  

 WESELA

Wychodzę z zasady, że nie ma dwóch takich samych impez, dwóch takich samych wesel. Każdy z nas jest inny. Różni nas nie tylko rodzaj słuchanej muzyki, ale często też obyczaje. Bardzo często goście weselni są z różnych stron kraju i coraz częściej z różnych zakątków świata. Dlatego dla każdego z nas tradycja będzie zupełnie czymś innym. I tu nasuwa się pytanie. Co zrobić, aby wasze wesele było czymś niezwykłym, wyjątkowym, innym niż te na których byliście?

Dla pary młodej to najważniejszy dzień w życiu, dlatego też wasi goście muszą się dobrze bawić.

Jestem nie tylko DJ-em lecz także wodzirejem. Muzykę dobieram w zależności od towarzystwa, choć często to niełatwe zadanie. Od momentu powitania młodej pary, poprzez toasty, tańce, zabawy, współne śpiewanie, oczepiny, konkursy, czuwam nad tym, aby  ta uroczystość  była naprawdę wyjątkowa, a zapisane w pamięci wrażenia nawet po wielu latach wywoływały  uśmiech radości. Posiadam bogate doświadczenie i profesjonalny sprzęt. Współpracuję z firmami zajmującymi się organizacją ślubów i przyjęć weselnych. Większość par, które się do mnie zglaszają jest z polecenia lub były na imprezach, które prowadziłem. Zawsze też możecie liczyć na ich opinie.


Przytaczam jedną z nich: 

cyt.

 

"DJ Piotr prowadził wesele w Hotelu Qubus 10 stycznia 2015r. Wesele zaczęło się bardzo wcześnie, bo już o godz. 14.00 i trwało nieprzerwanie do godz. 04 rano, czyli równo 14 godz. Przez ten czas parkiet był pełen tańczących osób. Muzyka dla każdego bez względu na wiek. Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. DJ wykonał również dekoracyjne oświetlenie sali weselnej, które zrobiło spore wrażenie. Zabawy, tańce i konkursy na bardzo dobrym poziomie. Osoba z wysoką kulturą osobistą, komunikatywna, chętnie współpracująca z obsługą."


Oryginalny wpis z dnia 04-02-2015r godz. 12.26

Wiecej opinii na portalu trojmiasto.pl

Starsze opinie na forum: http://forum.trojmiasto.pl/DJ-Piotr-c2,49265.html


             O mnie            Oferta           Sprzęt            Galeria zdjęć            Opinie            Ciekawe linki            KONTAKT